Pousada Chacara Tambasco
| Internet Wi-Fi στα δωμάτια Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Pousada Chacara Tambasco Pocinhos do Rio Verde προσφέρει χώρος στάθμευσης στον χώρο.
Cachoeira dos Duendes βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς και Balneario de Pocinhos do Rio Verde σχεδόν 1 χλμ. απόσταση από ο ξενώνας. Στους πελάτες θα αρέσει ότι Sao Bento do Sapucai απέχει 110 χλμ. μακριά.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι, καθώς και internet υψηλής ταχύτητας και τηλεόραση με πολλά κανάλια για την άνεσή σας.
Οι πελάτες μπορούν επίσης να δοκιμάσουν υγιεινή κουζίνα που προσφέρουν στο Restaurante Fazenda do Osorio, σε απόσταση περίπου20 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Balneario de Pocinhos do Rio Verde1000 μ.
- Doces Caldense do Ze Muie4,6 χλμ.
- Pedra do Coracao4,6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτιο με θυρίδες
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Pousada Chacara Tambasco;
Θα χρειαστούν 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Pousada Chacara Tambasco μέχρι το κέντρο της πόλης. - ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Pousada Chacara Tambasco;
Τo ξενοδοχείο Pousada Chacara Tambasco παρέχει χώρος στάθμευσης στον χώρο δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Pousada Chacara Tambasco;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Chacara Tambasco μπορείτε να κάνετε check out στις 13:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Chacara Tambasco;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo ξενοδοχείο Pousada Chacara Tambasco αποτελεί 42$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει ξενώνας;
Ξενώνας προσφέρει Οικογενειακό δωμάτιο, Απλό τρίκλινο δωμάτιο και Superior δωμάτιο με κρεβάτι queen-size.